У межах Національного тижня безбар’єрності представники училища завітали до Вінницької школи №5, де провели пізнавальне та інтерактивне заняття для учнів 1 класу на тему: "Різні, але рівні: чому важливо поважати кожного".
Під час зустрічі дітям у доступній та дружній формі розповіли про важливість доброти, взаємоповаги, підтримки та толерантного ставлення до інших людей. Особливу увагу приділили темі інклюзивності та безбар’єрності — тому, що кожна людина є особливою, цінною та заслуговує на повагу незалежно від зовнішності, можливостей чи особливостей.